Mączniki to miejscowość, która w ostatnim czasie rozwija się bardzo dynamicznie…

Powstaje tu przytulne i eleganckie osiedle domów jednorodzinnych objęte planem zagospodarowania przestrzeni. Przyjmuje się, że docelowo zamieszka tu ponad tysiąc osób. Władze gminy już zarezerwowały miejsce na usługi edukacyjne, plac dla dzieci oraz miejsce na sport i rekreację.

U nas trwają prace ziemne i wylewamy kolejne fundamenty na wydzielonych działkach. Tym razem od ulicy Koralowej 🙂

Budowa nowych domów jednorodzinnych rozpoczęta

Skompletowanie niezbędnych dokumentów oraz uzyskanie pozwolenia na budowę jest procesem czasochłonnym, który wymaga od inwestora cierpliwości, a częste wizyty w urzędach stoickiego spokoju. Trzeba załatwić szereg formalności oraz pozwoleń wymaganych przez organ wydający decyzję na budowę. Nieznajomość przepisów prawa budowlanego może w tym przypadku bardzo zaszkodzić i odłożyć w czasie naszą inwestycję, a w najgorszym przypadku pociągnąć za sobą konsekwencje prawne lub finansowe. Między innymi właśnie dlatego warto zdecydować się na gotowe rozwiązania.

Zamiast tracić czas na bieganie po urzędach i dopytywać o każdy drobiazg, możesz usiąść wygodnie i przyjrzeć się zalewaniu fundamentów być może Twojego nowego domu?